.

.

Honeywell 156264-500 g Амониум Formate, Reagent Одделение, 97%, 500 g

Honeywell 156264-500 g Амониум Formate, Reagent Одделение, 97%, 500 g

DEN 1793.76
Достапност
Залиха

Идентитет (IR) : да се усогласи.Есеј : 96.5 - 103.5 %.Густина : 1.26 g/m L при 25 °C(осветлена.).Земја на потекло : сад.Honeywell Амониум formate reagent одделение, 97%, 500 g.Дел Број : 156264-500 G, Бренд Име : Honeywell.Направен во сад.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа