.

.

Kwan Занаети Цвеќиња Пластични Втиснување Папки за-Карта во донесувањето Одлуки Scrapbooking и Други Хартија Занаети, 15x15cm

Kwan Занаети Цвеќиња Пластични Втиснување Папки за-Карта во донесувањето Одлуки Scrapbooking и Други Хартија Занаети,

DEN 167.76
Достапност
Залиха

- Висок квалитет Образец Врежана за хартија изработката. - Шаблон се вклопуваат во популарната emboosing машини,лесен за употреба. - Одлично за карта во донесувањето одлуки scrapbooking и други хартија занаети. - Материјал : Пластика. Големина на : 15x15cm. - Висок квалитет Образец Врежана за труд изработка - Образец се вклопуваат во популарната emboosing машини,лесен за употреба - Одлично за карта во донесувањето одлуки scrapbooking и други хартија занаети - Материјал : Пластика - Боја : јасна - Size : 15x15cm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа