.

.

R-воведување на кора Женска Drawstring Plaid Sweatshirt Фустан Долг Ракав Качулка Вратот Копчето Оркестарот Ruched Sweatshit Туника Врвот Сива

R-воведување на кора Женска Drawstring Plaid Sweatshirt Фустан Долг Ракав Качулка Вратот Копчето Оркестарот Ruched

DEN 339.12
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Копче затворање.Рака Мие Само. ❤Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. ❤Качулка деколте со drawstring дизајн,копчето plaid детали,долг ракав sweatshirt фустан. ❤Добар за работа и за викенд, се облекуваат или надолу.Совршен избор за сите сезони. ❤Прилики : Пролет, Лето, Есен, Секојдневен, Основни, Датум, Страни, Отворено, На Плажа.Лесно да натпревар различни облека стил или надворешниот носат. ❤Ве молиме оставете малку грешка поради мерење метод е различен.Боја разлики дозволено за светлосни ефекти.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ௹ Информации за производот:௹➤Сезона : цела сезона➤Пол : Женска ➤Повод : Секојдневниот➤Материјал : Полиестер➤Стил : Случајни,➤Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината➤Дебелина : Стандард➤Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува➤Она што ќе добиете : 1 XWomen Блузи௹ Големина табела : ௹♥ Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94cm/37.01" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 79cm/31.10"♥ Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 96cm/37.80" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 80см/31.50"♥ Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98cm/38.58" Ракав : 59.5 cm/23.43" Должина : 81cm/31.89"♥ Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100cm/39.37" Ракав : 59.5 cm/23.43" Должина : 82cm/32.28"♥ Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 102cm/40.16" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 83cm/32.68"♥ Големина : XXXL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 61.5 cm/24.21" Должина : 84cm/33.07"♥ Големина : XXXXL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 108cm/42.52" Ракав : 61.5 cm/24.21" Должина : 85cm/33.46"♥ Големина : XXXXXL НАС : велика БРИТАНИЈА 18 : 22 ЕУ : 48 Биста : 112cm/44.09" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 86cm/33.86".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа