.

.

Мечо Пух Цитати Како Да Направите Магија Љубов Tote Торба | Класичен Пу Најдобар Пријател Подарок | Природен Памук Платно 12 Оз Обновливи Tote Торба

Мечо Пух Цитати Како Да Направите Магија Љубов Tote Торба | Класичен Пу Најдобар Пријател Подарок | Природен Памук

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Платно,Памук.Памук обвивка.Прекрасна Мечо Пух Подарок - Тоа е одличен подарок за најдобри пријатели/ученици/деца.Тоа е особено погодна како Роденден на Божиќ Ден на Благодарноста подарок.Природни Материјали - торба е направен од 100% памук платно.Не само што е природен и еколошки пријателски, но тоа е, исто така, издржливи.Бидејќи ние изберете 12oz на памучна крпа, без белење, нема боење, така ќе има мало беж боја и благ вкус на памук.Големина - Околу 16" во должина; 13" во ширина; 0.2" во дебелина.Тоа дојде спакуван во јасно OPP вреќа.Уникатен Дизајн - Секоја торба е специјално дизајниран од страна на професионален дизајнер.Торба е печатени со класични мечо пух цитати.Ве молиме имајте во предвид дека торба е само отпечатени на една страна.Мечо Пух Цитати Како Да Направите Магија Љубов Tote Торба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа