.

.

Gnome Божиќ Украси 5Pcs шведски Gnome рачно изработени Tomte Малку Gnomes Божиќ Виси Украси Скандинавските Дедо Украси за Елка Дома Декор, 5 Компјутери

Gnome Божиќ Украси 5Pcs шведски Gnome рачно изработени Tomte Малку Gnomes Божиќ Виси Украси Скандинавските Дедо

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Рачно изработени Кадифен шведски Gnome - На елка украси се направени од страна на премиум филц, влакна крзно и плетени ткаенини, без мирис, меки и удобни.Божиќ Уникатен Дизајн - Сите gnome дедо украси се бројат песок на дното, лесно да застане сам; исто Така, може да се откажам од нив да ги красат вашите Новогодишни елки. 5pcs Божиќ Gnome Украси - Size : 5.1 инчи висок (од дното кон врвот на капа).Ќе добиете 5 различни стилови Gnome во еден пакет.Широко се користи - Совршени за бесење тоа на Божиќ дрво, врата, по скали, дом, салата, венец и камин или да ги поставите каде што сакате.Креирање на топлина празнична атмосфера, како подарок за вашето семејство и пријатели.Среќа Скандинавските Дедо Tomte - елф gnome ќе им донесе среќа, среќа, топлина во вашиот дом и семејството.Посакуваме Среќен Божиќ!Среќна Нова Година!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа