.

.

XXDA Mgn12 CNC 1 Минијатурни 2mm Mgn12c l100-600mm Mgn12h Линеарни Блок Количка Тесен Meg Voron 2.4 (Боја: MGN12H, Водич Должина: 29.522 Х 8 инчи

XXDA Mgn12 CNC 1 Минијатурни 2mm Mgn12c l100-600mm Mgn12h Линеарни Блок Количка Тесен Meg Voron 2.4 (Боја: MGN12H,

DEN 2162.40
Достапност
Залиха

Добро издржливост : Овој слајд водич е составен од професионални и технички железница, која е силен и издржлив да ја користите.Компактна големина за удобен операција : мали димензии, мала тежина, погоден за повеќето автоматска опрема.Мазна лизгачки : лизгачот може да се движи лесно и малку за практично користење.Широка примена : Погоден за phlx производство на опрема,печатени коло IC собранието опрема,медицинска опрема;машина за рака,точност на мерење инструменти,канцеларија автоматизација опрема и други мали линеарна лизгачки уреди.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа