.

.

gotor Замена Надградба на Аудио Кабел за Продолжување Кабелот за Ultrasone Потпис Про Слушалки (1.2)

gotor Замена Надградба на Аудио Кабел за Продолжување Кабелот за Ultrasone Потпис Про Слушалки (1.2)

DEN 599.76
Достапност
Залиха

Замена На Кабел За Ultrasone Потпис Про Слушалки.Должина : 1.2 m;2m;3m, Кабел со Дијаметар : 4mm.Кабел материјал : внатре кабелот е OFC жица.Џек : 3.5 mm Машки до 2,5 mm Машки.Компатибилен со Ultrasone Потпис Про Слушалки.Пакетот Вклучува : 1 buc кабел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа