.

.

Ochoos 30pcs М8 М9 M10 M11 М12 М13 М14 М15 М16. Neka Дупка Задржувајќи Прстен Дупка circlip Дупки задржување на Прстените Conca GB893.1 - (Внатрешен Дијаметар: М9)

Ochoos 30pcs М8 М9 M10 M11 М12 М13 М14 М15 М16. Neka Дупка Задржувајќи Прстен Дупка circlip Дупки задржување на

DEN 789.60
Достапност
Залиха

Внатрешен Дијаметар : М9. Е прилагодено : Yes.Број на модел : yu6resfyhuijlk;pyu89op[';l'[;[fghyl.Diy материјали : Дрво.Објектот специфики : Е прилагодено : Yes Model број : yu6resfyhuijlk;pyu89op[';l'[;[fghyl Diy материјали : Дрво.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа