.

.

Патка Бренд 241790 Печатени селотејп Една Ролна, 1.88 Инчи x 10 Метри, Сина Мозаик

Патка Бренд 241790 Печатени селотејп Една Ролна, 1.88 Инчи x 10 Метри, Сина Мозаик

DEN 239.76
Достапност
Залиха

За привремено кат означување, ги отстранува чисто до 3 недели.Не за тврдо дрво или на директна сончева светлина.Тешки - одлично за поправки, изработка & креативни проекти.Доаѓа во различни дезени.Солзи лесно од рака без виткање и се согласува да се нерамни површини.Совршен за деца и возрасни.Одлична адхезија на различни површини : крпа, винил, кожа, пластика, метал, и laminates.Направени во САД со глобално извори материјали.Обоени Патка Лента мерки 1. 88" x 10 yrds. 1 ролна.Речиси секој има Патка Лента приказна да кажам, обично се пофали нејзината извонредна сила и флексибилност.Патка Бренд селотејп има широк спектар на апликации, и двете традиционални и нетрадиционални, и е сега се достапни во голем број на бои и дезени, што го прави уште повеќе корисни отколку било кога!Бидејќи на своите цврстина и лепило својства, можете да го користите Боја Патка Лента за речиси секоја работа, вклучувајќи секојдневното домаќинство и авто поправкинасекаде флексибилен и времето-доказ бонд е потребно.Одлично за привремено затворен кат означување и ги отстранува чисто од повеќето површини до 3 недели.Не се препорачува за тврдо дрво подови или на директна сончева светлина.Боја Патка Лента е одлична за координација на материјали, боја-кодирање и идентификација, занаетчиски апликации, и повеќе.Оваа тешка должност лента е памук мрежа засилен, но сепак лесно да се солза!Патка Лента согласува да и мазна и нерамни површини, и може да се користи на материјали како што се крпа, винил, кожа и пластика, па дури и метал и laminates.Патка Лента е одлична за било какви поправки - никаде!Од сребро за да се класични бои и пастели, или диви животни отпечатоци да тивка модели, Патка Лента е добра алатка за да имаат околу куќата и канцеларија.Додадете малку боја за кои секојдневно се поправи, етикетата за да останете организирани, или да се направи шарени паричник или зголеми.Се држат заедно додека престојуваат освен — одлично за социјално дистанцирање апликации како привремено затворен кат означување и линија на формирање.Патка Бренд селотејп е едноставно решение за најтешките DIY или повеќето креативни проекти.Понекогаш, вашиот просек лента само нема да го стори.Понекогаш ви треба лента со став.Можеби имате занает, кој треба да биде повеќе шарени, или сакате да додадете малку на моделот за кои DIY проект.И да, понекогаш сакате само една лента што е повеќе, па, standout.Без разлика на случај, ние имаме лента за да одговара.Патка Лента отпечатоци доаѓаат во широк спектар на забава бои и стилови, совршен за секоја креативен проект или дома поправка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа