.

.

Einhell Филтер Притисок Редуктор Р 3/8 Инчи Тема Компресор Додатоци

Einhell Филтер Притисок Редуктор Р 3/8 Инчи Тема Компресор Додатоци

DEN 1764.00
Достапност
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Компатибилен со сите Einhell компресори.Погоден за сите Einhell компресори.Објектот висина : 27.4 сантиметри.Објектот должина : 15.6 сантиметри.Р3/8 инчен машки конец.Филтер притисок редуктор Р3/8. Филтер регулаторот Р3/8.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа