.

.

Батерија за Huawei HB386589ECW Чест V10 Premium Edition Чест V10 Premium Edition Dual SIM BKL-AL20 Чест Видите 10 Глобалната Чест Видите 10 Глобалната Dual SIM Чест Видите 10 Глобалната Dual SIM ТД-LTE

Батерија за Huawei HB386589ECW Чест V10 Premium Edition Чест V10 Premium Edition Dual SIM BKL-AL20 Чест Видите

DEN 375.84
Достапност
Залиха

Дел No.-Huawei HB386589 ECW.Одговара модел-Huawei Чест V10 Premium Edition Чест V10 Premium Edition Dual SIM BKL-AL20 Чест Видите 10 Глобалната Чест Видите 10 Глобалната Dual SIM Чест Видите 10 Глобалната Dual SIM ТД-LTE.По продажба на услуги-14-ден Парите Назад Гаранција и 12 месеци Гаранција.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.Компатибилен со батерија дел број : Huawei HB386589 ECW Одговара Модел : Huawei Чест V10 Premium Edition Чест V10 Premium Edition Dual SIM BKL-AL20 Чест Видите 10 Глобалната Чест Видите 10 Глобалната Dual SIM Чест Видите 10 Глобалната Dual SIM ТД-LTE Претпазливост : 1.Не расклопување 2.Не ги фрлајте во оган или вода 3. Не чувајте над 60 ℃(140℉).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа