.

.

Тешки Tricep Јаже 27 & 36 инчи Повлече Надолу Фитнес Кабел Прилог Машина е Прекриена Најлон Јаже со Нерѓосувачки Челик Snap Кука

Тешки Tricep Јаже 27 & 36 инчи Повлече Надолу Фитнес Кабел Прилог Машина е Прекриена Најлон Јаже со Нерѓосувачки

DEN 551.76
Достапност
Залиха

36-ИНЧЕН ВИСОК КВАЛИТЕТ НАЈЛОН ПЛЕТЕНКА ЈАЖЕ : Изградени на тешки-должност црвено & црна најлон плетенка јаже со трајни гумена тапа.Нема Собрание потребно.УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН : Tricep Pulldown Јаже доаѓа со тешки-должност хром позлатен прилог да се закачите на било универзална сала систем за мулти-вежбање.МУЛТИ-УПОТРЕБА : Идеален за дома салата за вежбање, лат машината, ab машина, crossover кабел, или било макара систем за да се зголеми вашиот фитнес способност.ГУМЕНИ КРАЕВИ за ДА се ИЗБЕГНЕ ЛИЗГАЊЕ : Дизајниран со големи гумени блокови на крајот на јажето да ја зголеми ефикасноста во користењето & спречите лизгање или лизгање додека практикување.ОДЛИЧНО ДА се ЗГОЛЕМИ TRICEP МУСКУЛИ : Дизајнирана да го развие вашиот triceps, biceps, грбот, рамениците, abs и да се подобри вашиот зафат сила.Сакате да се изгради солидна назад, силни раменици и грб?Ти треба нов револуционерен фитнес Tricep Јаже опрема.ПРИДОБИВКИ : Целна влакна длабоко во triceps Нагласи надворешниот дел од triceps мускулите се Стави поголем акцент на долг глава Зајакнување на три мускулите на грбот на вашиот големи раце Работа рамената, стомачните мускули и горниот дел од грбот ВЕЖБИ : целото тело тренингот се повлече падови, притиснете падови, кадрици, притисна, мито, наведна ред, една нога deadlift, shrugs, хеликоптери, туркање, влечење, коленото свиткување или хип проширување.МУСКУЛИТЕ РАБОТЕЛ : Фокусираат на Latissimus Dorsi, Teres Големи и Мали, Deltoid, Rhomboids, Biceps, Pectoralis Major и Tricep мускулите.НАЈДОБАР ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Не грижете се за да се трошат вашите пари.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не се задоволни.ИМАШ 30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАГАРАНТИРАНИ!Кликнете на "ДОДАДИ во КОШНИЧКА" да го имаат најдоброто занимава!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа