.

.

Eyelash за Чување, 5 Слоеви на Акрилна Eyelash Складирање Кутија Eyelash Организатор Шминка Лажни Трепки Лепак Палета Носителот на Екранот Калемење Око Трепките Продолжување

Eyelash за Чување, 5 Слоеви на Акрилна Eyelash Складирање Кутија Eyelash Организатор Шминка Лажни Трепки Лепак

DEN 626.16
Достапност
Залиха

ДИЗАЈН НА НЕЗАВИСНИ ФИОКИ : Независни фиока дизајн, лесно да се најде на трепките ви треба.Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив, лесен и отпорни на абење.Специјално дизајниран за чување на продолжување на трепките.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Ова организатор случај е создаден за да го направат вашиот живот полесно во умот.Не само што ги задржи сите на вашите лични предмети чиста и уредна, тоа е исто така многу лесно да се чисти.Едноставно moisten една крпа со малку сапун и вода и се чисти.ДИЗАЈН НА 10 ДЕЛА : Овој козметички складирање кутија содржи 10 дизајн парчиња, голем капацитет, многу практични, кои може да се одделат и соодветно организирање на сите предмети за професионална употреба.EXTENDEDLY се КОРИСТИ : Може да се користи за професионална убавина алатки, исто така, може да се користат за декорација на домот, но е исто така погоден за преносни складирање на табови при патување.ЛЕСНО ДА се ИЗБЕРЕ : Секој слој може да се постават со различни должини на јазичиња за да се обезбеди повеќе простор за складирање на корисникот.Посебна фиока дизајн го прави лесно да пребарувате за јазичиња што треба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа