.

.

Алпска S-S65C S-Серија 6.5-инчен Компонента 2-Начин Јазик (пар)

Алпска S-S65C S-Серија 6.5-инчен Компонента 2-Начин Јазик (пар)

DEN 3358.80
Достапност
Залиха

Карактеристики : Компонента говорникот систем вклучува 2 woofers и 2 високотонци, 6-1/2" карбонски влакна-засилен пластика woofer конус со специјализирани гума опкружуваат, 1" свила купола tweeter со внатрешно crossover, Рачки до 80 w RMS (240 w врв моќ), Зачестеност одговор : 70-22,000 Hz, Чувствителност : 88 d B, Woofer монтажа длабочина : 2-5/16, и Grilles не се вклучени.Алпска S-S65 C 6.5" 80 W RMS 2-Начин Компонента Јазик Систем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа