.

.

Карбид Алатка TDC3 TT9030 TDC3 TT9080 Карбид Сечилото Оригинални 3ММ ЦПУ Струг Slotting Алатка за Сечење Нож Струг Делови Алатка (Агол : TDC3 TT9080, месо тело со Дијаметар : 10PCS(1box))

Карбид Алатка TDC3 TT9030 TDC3 TT9080 Карбид Сечилото Оригинални 3ММ ЦПУ Струг Slotting Алатка за Сечење Нож Струг

DEN 1214.40
Достапност
Залиха

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа