.

.

Клуб Suppin Eyelash Серум 7ml

Клуб Suppin Eyelash Серум 7ml

DEN 360.00
Достапност
Залиха

Го подобрува вашиот eyelash.Држи се убави кадрици додека поправка оштетување eyelash.Тоа содржи натриум hyaluronate, растворлив во техника на колаж, и saccharina angustata екстракт за навлажнувачки ефекти, што води здрави eyelash.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа