.

.

loinhgeo-Пет Играчка,3.8 L Автоматско Милениче Фидер Куче, Мачка Пиење Чаша Голем Капацитет Вода, Храна Носителот - Црна за Храна Apple##

loinhgeo-Пет Играчка,3.8 L Автоматско Милениче Фидер Куче, Мачка Пиење Чаша Голем Капацитет Вода, Храна Носителот

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Едноставна операција со хуманизирано дизајн.Голем капацитет, анти се лизга, практична и издржлива да ја користите.Тип : Automatic Милениче Фидер Материјал : ПП Нето Капацитет : 3. Совршен подарок за вашиот сакан пријател.Долг работен век, сите сезони може да се користи.Спецификации : Едноставна операција со хуманизирано дизајн.Голем капацитет, анти се лизга, практична и издржлива да ја користите.Тип : Automatic Милениче Фидер Материјал : ПП Нето Капацитет : 3.8 L Карактеристики : Пет Снабдување, Вода/за Храна Носителот, Автоматски, Apple/Квадратен Облик Големина : 16cm x 28cm x 32cm/6.30" x 11.02" x 12.60" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автоматски Милениче Фидер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа