.

.

YEGFTSN Fanny Пакет за Мажи & Жени,Шарени Вратоврска Боја Неврзан Појас Пакет Трајни Појас Торба со Прилагодливи Рака & Слушалки Дупка за Отворено Тренингот Работи Пешаче

YEGFTSN Fanny Пакет за Мажи & Жени,Шарени Вратоврска Боја Неврзан Појас Пакет Трајни Појас Торба со Прилагодливи

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Половината Fanny Пакет Дизајниран За Чување На Вашиот Мобилен Телефон, Кредитни Картички, Шише За Вода, Копчиња И Други Закуски Essentials Кога Патување, Прави Тренингот, Велосипедизам, Или Се Случува Да Забавен Парк, Слободни Вашите Раце Додека Се Забавувате.Материјал : се Направени Од Издржлив 600 D Полиестер Влакна,Здрав И Лесен ,Удобно носење, Ефикасно да се Олесни Притисокот На Половината;високо Квалитетни Материјали Обезбедување на долгорочна Издржливост; Со Висок Квалитет Мазна Патентите се Обезбеди на Корисниците Да Имаат Брз Пристап До Објектите во Внатрешноста На Fanny Торба.Прилагодливи Половината Појас И Приклучок За Слушалки Дупка : Удобно Долго Рака Е Широко Се Прилагодливи За Повеќето Од Половината Големина(20" - 31"), Погоден За Деца И Возрасни; Брз Копчето За Ослободување; На Слушалки Дупка Ви Овозможува Да Слушате Музика Во Секое Време; Оваа Торбичка Е Дизајниран Да Имаат Патување Забава И Опуштање, Без Носење На Паричник Или Ранец.Повеќе Сметководствена Начини : Може Да Се Откажам Пакет На Вашиот Половината, Колковите, Го Носат На Рамената Или Крст Тело Под Различни Прилики, Како Возење Велосипед, Трчање Или Пешачење.Multifuntion Користење : Fanny Пакет За Патување, Mountaineering, Кампување, Риболов, Фестивали, Концерти, Активности, Настапи, Шопинг, Трчање, Фитнес, Качување, Пешачење, Велосипедизам, Лов, Тренингот, Исто Така, Голем Подарок За Вашиот Љубовници, Татко, Мајка, Пријатели, Семејства.Дизајн Опис : Целосна големина единствено еднострана Printing Material Опис : Полиестер Влакна (полиестер)тема : Висока густина Полиестер Влакна Материјал Е Трајни И Издржливи, Мека И Еластична.Висок квалитет на Цврсти Патентите : Патентите Се Многу Важен Дел Од Торбата И Никогаш не Треба да Биде Компромитиран.Овој Појас Торба Користи Тешка Патент, Кој Е Здрав, Лесно Да Се Менува, И Работи Без Проблеми, Без Срам За Добивање Заглавени.Ременот Е Опремен Со Прилагодливи Тока, Која Може Да Се Прилагоди Слободно.Тоа Може Да Се Носи Во Половината Или Може Да Биде Пуштен Низ Градите Дијагонално, Така Што Тоа Може Да Се Дополнуваат Со Вашиот Дневен Errands И Активности На Отворено.Применливи Сцени : Погоден За Одмор Патување, Секојдневниот Живот, Складирање, Итн ; Не Ограничувајќи Се На Мажите И Жените.Многу Погодна За Пешачење, Трчање, Возење Велосипед, Пешачење, Туризам, Фестивали И Саеми, Концерти И Фармери " Пазари, Итн.Имајте На Ум : Нема Водоотпорен Функција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа