.

.

Quicksilver U-Заеднички Јастуци 8M0062406 - MerCruiser - за MerCruiser Браво и Blackhawk (1991 и Понови) & Vazer Стерн Дискови

Quicksilver U-Заеднички Јастуци 8M0062406 - MerCruiser - за MerCruiser Браво и Blackhawk (1991 и Понови) & Vazer

DEN 2329.68
Достапност
Залиха

Флексибилни, ребрести, композитни јастуци да се задржи водата од внесување thethrough на бел домување.Црево стеги вклучени за двата краја.Лесно да се инсталира со заеднички алатки.Произведени од страна на Меркур Морските на нашите строги original equipment manufacturer спецификации за да ги максимизирате перформансите на вашата Жива и Маринер outboard или Mer Cruiser стерн диск.U-заеднички јастуци 8 M0062406 е за Mer Cruiser Браво купување на Quicksilver е купување перформанси, заштита и мир на умот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа