.

.

HIMIFOLO Вештачки Цвеќиња Dahlia Цвеќиња Комбо за DIY Свадба Букети Бургундија Centerpieces Аранжмани Партија Булчински Бебе Туш Дома Декорација (Зрели Темноцрвена)

HIMIFOLO Вештачки Цвеќиња Dahlia Цвеќиња Комбо за DIY Свадба Букети Бургундија Centerpieces Аранжмани Партија Булчински

DEN 743.76
Достапност
Залиха

Ова е комбо пакување на различни видови на цвеќиња и најразлични бои како тема.Тие изгледа не се само убави, но многу lifelike.Тие се најдобри DIY цвеќиња.Различни Користи-Овие вештачки цвеќиња и зеленило комбо пакет е совршен и подготвен за вас да се создаде вашиот букети,Подготвени за вас да се создаде вашиот букет, centerpieces, boutonnieres, corsage, итн.Блум Големина : полу-кактус dahlia-4"/2.75"(избрани големина), зелка, роза-4.5", vendela роуз- 3.9"/3"/2.75".Peony-3.5"/3.14"/,Роуз, со core-1.5".Секој Dahlia Кутија во Собата може да се направи 17"-18" широк централен.Во прилог Лико и топла топи додатоци.Цвет кутија големина : 9.84 инчен долги x 9.84 инчен широк x 2.36 инчи висок,Цвет жица прачка матични е за 11.8 инчи долго.Пакет Детали - Темноцрвена и розова dahlia цвеќиња x3 компјутери(избрани големини);Темноцрвена и розева роза x3 компјутери(избрани големини);Темноцрвена и розова Peony x2 компјутери(избрани големини);зелка, роза x1 компјутери(4.5 инчи);Роуз, со core x3 компјутери(од 1,5 инчи);Искачување боја Hydrangea x4 компјутери(3.9 инчи);Божиќ бобинки x4 компјутери(избрани големини);Вештачки маслинки x 3 еез;Вештачки маслиново лист x 20 компјутери;Роуз leavesx 11 компјутери(избрани големини); Цвет жица прачка x40 компјутери(11.8 инчен);Цветни Матични x1 компјутери(20.47 инчен);.Овие свила цвет се рачно изработени ве молам, разберете дека големината може да се разликува малку и не може да биде малку боја разликата помеѓу различни боја многу.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа