.

.

Cloudstyle Mens Paisley Кошула Долг Ракав Фустан, Кошула Копчето Надолу Повик Редовна Одговара

Cloudstyle Mens Paisley Кошула Долг Ракав Фустан, Кошула Копчето Надолу Повик Редовна Одговара

DEN 551.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Копче затворање.Рака Мие Само.МАТЕРИЈАЛ : Полиестер мешавина - мазни ткаенини прави да се чувствувате удобно и да дише кога носат; Здрава боење обезбедува стабилност на маици.За НЕГА на НАСТАВА : Рака мие препорачува; Избегне пролонгирана изложување под сончева светлина.СТИЛ и ДИЗАЈН : Тенок одговара копче-затворање кошула со точка јака и долги ракави, со две ракав копчиња.Исклучителна копчиња и посебен тон на ѕвонење везови дизајн покаже вашиот специфичен вкус и елеганција.ПОВОД : Погоден за Лица, Фестивал, Матурска, Свадба, Секојдневно Носење, Датуми, Настани, враќањето дома, Банкет, Бизнис, Работа и сл.Можете да го носат во Пролет, Есен, и носат внатре во Зима.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1*Кошула [Ако имате било какви прашања во врска со големината на,ве молиме слободно контактирајте со нас.].

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа