.

.

YEE PIN 2020 Telluride Екран на Допир за Навигација со Автомобил Екран Заштитник, Во Цртичка Стакло Екран Заштитник Компатибилен Со 2020 Kia Telluride Висока Чистота (10.25-инчен)

YEE PIN 2020 Telluride Екран на Допир за Навигација со Автомобил Екран Заштитник, Во Цртичка Стакло Екран Заштитник

DEN 319.20
Достапност
Залиха

????ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ЗА ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА.Нема потреба да се намали на рабовите, како што е компатибилен со GPS navigators на 2020 Kia Telluride Kia Selt Допир. ????СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА.Со 0.25 mm дебелина, ова стакло покрие одржува допир можностите на вашиот GPS navigator, додека обезбедување на подобар мазна допирање чувство. ????ОСТРИ И ЈАСНИ ВИЗУЕЛНИОТ.Инсталирање на екранот на поклопецот не ќе влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и можностите на вашиот GPS екранот. ????НЕМА ПОВЕЌЕ ОТПЕЧАТОК SMUDGES.Помешани со oleophobic слој, кој repels масло лево од вашиот отпечатоци од прсти и додава дополнителен мазност на навигација на екранот. ????УЖИВАЈТЕ ВО КАВГА-БЕСПЛАТНО ЧИСТЕЊЕ.Да се задржи вашата GPS екран заштитник јасно и нема прашина, едноставно да го избрише тоа со микрофибер крпа.КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : - 1 x Екран заштитник - 1 X Инсталација алатка за полнење Ако постои какво било прашање во врска со производот, можете да допрат до нас преку е-маил, ние сме секогаш за вас во секое време!ПА ЗОШТО ДА ЧЕКАМЕ?ИЗБЕРЕТЕ НИ СЕ СЕГА!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа