.

.

Ле Cadeaux Fleur Вода Стакло, Сина

Ле Cadeaux Fleur Вода Стакло, Сина

DEN 264.00
Достапност
Залиха

Направен Од Поликарбонат.Не Нула Или Да Стане Облачно Со Текот На Времето.Трајни И Машина За Миење Садови Безбедно.Произведено Во Кина.Извлечете фенси Чаши без страв од нив, тие се скршени.На Fleur вода стакло Сини од Ле Cadeaux се откажат доказ и убава!Ле Cadeaux го прави животот е секој ден моменти малку повеќе посебни.Фокусирајќи се на нивните иновативни тешки, нераскинливо меламнин кина и стакло, Ле Cadeaux dinnerware поминува за вистински керамички керамика.Облечи вашата маса во своите прекрасни француски и италијански инспириран дизајни со сигурен, внатрешна/надворешна dishware.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа