.

.

Cosweet 6 Компјутери Гроздобер Џемпер Shawl Клипови - Ретро Јакна Јака Фустани Клипови Антички Цвеќиња Шема Клип за Жените, Девојчињата (6 Стилови)

Cosweet 6 Компјутери Гроздобер Џемпер Shawl Клипови - Ретро Јакна Јака Фустани Клипови Антички Цвеќиња Шема Клип

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Пакетот Вклучува : 6 различни гроздобер стил јакна shawl клипови за еден пакет, се обиде на фаворит за секој уникатен ден.Широк Прилики : може да бидат исечени на џемпери, фустани, јака, shawls, блуза и јакна, особено голема како исклучителна украс за cardigans која нема да има копчиња.Специјални Дизајни : доаѓаат со 6 различни видови јакна клипови, секоја е убава комбинација на цвеќиња модели и гроздобер елементи, изгледа домот и исклучителна.Премиум Квалитет : направен од квалитетот цинк легура материјали, цврсти, трајни и анти- ' рѓа, нема да биде надвор од форма или растури лесно, кој е одличен избор за долго време.Топло Совети : вистинската боја на производот може да бидат различни од сликата се прикажани на веб-сајтот поради лични екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање слики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа