.

.

adidas Мажите Adissage Слајдови Сандала

adidas Мажите Adissage Слајдови Сандала

DEN 750.96
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Увезени.adidas.adidas Chillax во стил со Adissage сандала од adidas.На Adissage се одликува со прилагодливи синтетички горниот дел со масажа footbed што го прави за одмор и допир.Флексибилни вештачки единствена испорачува сигурен чекор, за изработка на овој една сандала што сјае во потоплите climes.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа