.

.

К Алатка Меѓународни KTI70061 Распрснување Алатка за Адаптер (3/16)

К Алатка Меѓународни KTI70061 Распрснување Алатка за Адаптер (3/16)

DEN 200.88
Достапност
Залиха

За Модел 70060 и 70080 Двојно Распрснување Алатка во Собата.Употреба да се направи двојно или еден одблесокот во бакар, алуминиум или мек челик кочница линија и месинг цевки.Пакет Димензии : 16.8 "L x 15.9" W x 5.4 " H. Пакет Тежина : 0.009 килограми.Вредност-со цена, со висок квалитет tools - водечка на пазарот преку обезбедување на производи се солиден, сигурен и разумни цени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа