.

.

KF94 Маска (30 Парчиња ) Црна Расположливиот Лице Маски 4-Ply Прашина Маска Дише за Возрасни Жени Мажи, Девојки и Момчиња Тинејџерски Млади (Црна, 30 парчиња)

KF94 Маска (30 Парчиња ) Црна Расположливиот Лице Маски 4-Ply Прашина Маска Дише за Возрасни Жени Мажи, Девојки

DEN 551.76
Достапност
Залиха

Еластична Уво Ремени затворање.Број на Слоеви:Црна KF94 маска е составен од 4 слоеви на материјал : 1 слој е бела кожа-friendly не-плетени ткаенини, на 2th слој е meltblown ткаенина, на 3th слој е, исто така, meltblown ткаенина, на 4 слој е црна задебелена не-плетени ткаенини, иако релативно слаби, но заштитата функција останува.Прилагодливи Носот Мост:На KF94 маска е вграден во прилагодливи носот мост, па може да се прилагоди за да најсоодветен позиција да се даде максимална безбедност за заштита.Високо Еластична Earbands:Високо еластична уво ремени ви овозможи да се носат за долго време нема да се чувствувате тешко на ушите, ви даваат удобно маска за слободни дишење.Мулти-лице и Мулти-повод Употреба:KF94 црна расположливиот маски се погодни за жени, мажи, возрасни, млади луѓе, ученици, момчиња, девојки, итн.Тие може да се носи во затворен простор, на отворено, во трговски центри, на авиони, во училишта, на отворено, итн.Безгрижно По-Продажбата на Услугата:Ако имате било какви прашања можете да контактирате со нас, што ќе биде прв пат за вас да се справи со, за да се осигура дека ќе ви даде најдобар задоволство резултати.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа