.

.

VCT SAE/MM Двојно Еден Распрснување Кочница Линија Алатка Кит w/Мини Цевка Машина Автомобил Камион

VCT SAE/MM Двојно Еден Распрснување Кочница Линија Алатка Кит w/Мини Цевка Машина Автомобил Камион

DEN 550.80
Достапност
Залиха

Овој двоен цевка распрснување алатка за полнење ви овозможува да одблесокот 7 различни големини на бакар, алуминиум, мек челик и месинг цевки.Изградена на високи јаглероден челик со хром позлата и црна оксид заврши за издржливост, ова распрснување алатка комплет доаѓа чуваат и организирани во удобен за носење.Вклучува 7 Адаптери За Двојно/ Единствен Flare(s) во Бакар, Стипса, Мек Челик Кочница Линија, и Месинг Цевки (45 Степен).Адаптер Големини : 4.75 мм, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 1/4 инчи, 1/2 инчи Компатибилен Цевка Големина : 1/2 инч, 6mm, 4.75 мм, 5mm, 1/4 инчи, 8mm, 10мм Компатибилен Цевка Материјал : Алуминиум, Бакар, Мек Челик, и Месинг Цевки (45 Степен).Овој двоен цевка распрснување алатка за полнење ви овозможува да одблесокот 7 различни големини на бакар, алуминиум, мек челик и месинг цевки.Изградена на високи јаглероден челик со хром позлата и црна оксид заврши за издржливост, ова распрснување алатка комплет доаѓа чуваат и организирани во удобен за носење.Вклучува 7 Адаптери За Двојно/ Единствен Flare(s) во Бакар, Стипса, Мек Челик Кочница Линија, и Месинг Цевки (45 Степен) Адаптер Големини : 4.75 мм, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 1/4 инчи, 1/2 инчи Компатибилен Цевка Големина : 1/2 инч, 6mm, 4.75 мм, 5mm, 1/4 инчи, 8mm, 10мм Компатибилен Цевка Материјал : Алуминиум, Бакар, Мек Челик, и Месинг Цевки (45 Степен).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа