.

.

DANCO се Држат Во Индекс Копчето за Делта Еден Справи со Чешми, Јасно (80970)

DANCO се Држат Во Индекс Копчето за Делта Еден Справи со Чешми, Јасно (80970)

DEN 107.52
Достапност
Залиха

Јасно акрилик пластична конструкција.Стариот стил на дизајн.За делта еден рачки. 1-5/16 во.дијаметар.Snap-in стил за лесна инсталација.Опис на производот Исчезнати, скршени или валкани справи со копчиња навреди од целокупниот изглед на славина.Инсталирање на нови копчиња е лесен и брзо се враќа на изгледот на славина.Дизајниран за лесна инсталација.Од Производителот Danco е еден од најголемите водовод поправка, замена и реконструирам добавувачи во дом индустрија.Ние сме во голема мера, фокусиран на јакнење го Направите Тоа Сами, на потрошувачите со прифатлива водовод производи и решенија кои создаваат нови и освежување décors за бањи и кујни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа