.

.

Безжична Lan Картичка Компатибилна Intel 7260AC за Леново X230S X240 X 240S T440 T540 T440P T540P X1

Безжична Lan Картичка Компатибилна Intel 7260AC за Леново X230S X240 X 240S T440 T540 T440P T540P X1

DEN 432.00
Достапност
Залиха

За Lenovo Thinkpad Ideapad САМО.НЕ се Компатибилни за други Бренд лап-топ компјутери.Компатибилен Дел Број : Intel 7260 AC.FRU : Инте 7260 AC.Една Година Гаранција.Compatiblity : X230 S X240 X240 S T440 T540 T440 P T540 P X1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа