.

.

EK САД, Мачка Глупости Мулти-Користење на Анти-Магла Спреј, за било Оптика, Облоги, Eyeglass Леќа Почиста, Спреј За - 1 Унца Шише

EK САД, Мачка Глупости Мулти-Користење на Анти-Магла Спреј, за било Оптика, Облоги, Eyeglass Леќа Почиста, Спреј

DEN 255.36
Достапност
Залиха

ПРЕСТОЈ ВО ЈАСНА - Да користите анти-магла спреј, едноставно спреј за, потоа да ги исклучи за да се подобри јасноста.Оваа една унца спреј-на шише има доволно Мачка Глупости за повеќе намени.ПАТУВАЊЕ-FRIENDLY - Дали сте скијање, велосипедизам, пешачење, итн, лесно се вклопува во вашата торба или џеб за лесен пристап секаде и секогаш кога ви треба.БЕЗБЕДНА ЗА СЕКОЈА ЛЕЌА - Мачка Глупости е формула е безбедно да се користи на сите леќи, вклучувајќи очила, очила за сонце, скијачки очила, заштитни очила, очила за пливање, и голем број на други видови на eyewear.ДУРИ и ПОВЕЌЕ ПРИГОДЕН - Што го дели истото благи, безбедно формула како нашите оригинални, широко-познати Мачка Глупости, сега е достапен во еден лесен-за-користење спреј шише.ШТИТИ ОД ПРАШИНА И ГРЕБНАТИНИ - Во прилог на одржување на вашата леќи јасно и без магла, овој спреј, исто така, repels lint и прашина, и е дизајнирана за да им обезбеди заштита од благи гребнатини.Мачка Глупости Спреј За е иста широко-познати, анти-магла Мачка Глупости решение во течност спреј.За да ја користите оваа анти маска магла спреј, едноставно спреј за, потоа да ги исклучи за да се подобри јасноста.Оваа една унца шише има доволно Мачка Глупости за повеќе намени.Тоа е безбедно за сите оптика и леќи, вклучувајќи обложени леќи.Тоа е голема како око стакло почиста.Исто така одлична за очила за сонце очила за пливање, скијачки очила, и повеќе.Направен во САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа