.

.

48 Инчи Црвено Црн Бивол Plaid Елка Здолниште Селски Дебели Божиќ Дрво Здолниште со Снегулка Елен и Дедо Мраз Зима Среќна Нова Година за Декорација на Домот Одмор Парт?

48 Инчи Црвено Црн Бивол Plaid Елка Здолниште Селски Дебели Божиќ Дрво Здолниште со Снегулка Елен и Дедо Мраз Зима

DEN 383.76
Достапност
Залиха

????ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Ова 48-инчен елка здолниште е направен од 100% worsted полиестер влакна, кои може да се обезбеди долгорочна употреба и одржување на бојата светла и долготрајни.Дрвото здолниште е мека на допир, како голем ќебе, многу удобно. ????ИСКЛУЧИТЕЛНА БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА : Класични бели снегулки, ретро црвена и црна решетки дизајн и елката здолништа со печатени Дедо Мраз и elk дизајни може да додадете романтична снежните зимски ноќи и топло празнична атмосфера да семејства или партии.Ова е омилено место за домашни миленици и деца на Божиќ во текот на зимата.Тоа е вашиот идеален избор за Божиќ украси, семејни дружења и повеќе наврати. ????ОБНОВЛИВИ : Нашата елка здолништа се направени од високо-квалитет полиестер влакна, супер издржлив и мала тежина, скроени да одговараат на дното на вашата елка.Густата и издржливи елка здолниште може да се користи на целата година. ????ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : дрвото мат е добро направен, со 2 црвени јазли, лесно да го инсталирате, и на Божиќ дрво декорација не треба да бидат врзани, лесно и брзо.Декоративна чипка може да биде инсталиран околу дното на дрвото и лесно можат да бидат отворени или затворени. ????ВИСОК-КВАЛИТЕТ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања во врска со производите што ги примате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиентите со високо-квалитетни производи и висок стандард на услуги.Материјал : Полиестер.Големина : 48 Инчи/ 122 см.Применливи сценарија : Дневна Соба,Спална соба, Градина,Бар, Хотел,Супермаркет,за Статистика,Училиште, итн.Инструкции за перење : Рака мие и во машина за миење.Сува во кул место и да се избегне долга-терминот изложеност на сончева светлина.Пакет содржи : 1 x Елка Здолниште.Среќен Божиќ и Добредојдени.Божиќ е да доаѓаат да се обезбеди уникатна украси за претстојниот Божиќ.Зимата со симпатична божиќ дрво здолниште!.Слатки и меки : домашни миленици дома мора да ја сакам многу.Додадете Божиќ партија на вашата домашна декорација.Се совршен подарок за семејството и пријателите.Овој Дедо Мраз и Elk елка здолниште има долготрајна издржливост, што го прави суштински додаток за Божиќ сезона, Можете да го користите како дома тепих или да ја користите следната година.Забелешка : за Рака Мие со ладна вода и да се исуши приоритетни.Дома отворен, затворен, дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или на други места совршена декорација.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа