.

.

Екран Заштитник Компатибилен Со Приградски (10.2 Инчен 2020 2021) Калено Стакло Екран заштитник foils

Екран Заштитник Компатибилен Со Приградски (10.2 Инчен 2020 2021) Калено Стакло Екран заштитник foils

DEN 522.72
Достапност
Залиха

за новиот Приградски (2020 2021 10.2 инчен).Исклучително висока цврстина : отпорен на гребнатини до 9 H.Направени со висок квалитет 0.33 мм дебел премиум калено стакло со заоблени рабови.Високо-одговор и со висока транспарентност.Прашина слободни, отпечатоци слободни, еден-притисни лесна инсталација, балон за слободни.Мало пакетот вклучува : калено стакло екран заштитник, ткаенина за чистење, прашина отстранување стап, сува&влажни избрише.QANGEL HD Калено Стакло Екран Заштитник компатибилен со Приградски 10.2 инчен 2020 2021 This Екран Заштитник Одговара За : Приградски кои се опремени со 10.2 инчен touchscreen Scratch Terminator : 9 H Цврстина, потешко од нож е ножот.Тоа не е претерано да се каже овој екран заштитник е терминатор на било можно гребење од клучеви, нож или други остри предмети.Високо ниво на Транспарентност : 99.99% транспарентност задржува оригиналниот на осветленоста на екранот.Можете да уживате во голема гледање искуство со повеќе од светлината и помалку сјајот.Чувствителни на допир : Мошне одговорно и чувствителни допирање перформанси направи вашиот екран осетлив на допир функционира непречено и работи брзо.Водоотпорен и масло-доказ : 99.99 % High-definition јасно hydrophobic и oleophobic слој може да ја спречи на вода и од расипување.Вода и масло може да се избриша далеку многу лесно.Пакетот Вклучува : 1 x екран заштитник 1 x Инсталација Kit QANGEL, НАВИГАЦИЈА со ПРЕМИУМ ДОДАТОЦИ МОРА да ИМАТЕ!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа