.

.

НАДРЕАЛИСТИЧКИ Браун Рака Разнесени Пиење Чаша | Ombre Боја, Испукана Ефект Тешки Дното |Сет од 4, 10oz. Обоени Стакло Не Исчезнат | Рачно Изработени Квалитет

НАДРЕАЛИСТИЧКИ Браун Рака Разнесени Пиење Чаша | Ombre Боја, Испукана Ефект Тешки Дното |Сет од 4, 10oz. Обоени

DEN 1247.76
Достапност
Залиха

Тешки дното на стакло, Испукана ефект дизајн.Сет од 4 Рака Разнесени Очила, секој одржи 10 мл.капацитет.Се служи во стилот, со убава топаз кафена боја за посебни прилики & секојдневно ги користи.Солидна боја стакло, Не исчезнува, Нема боја обложена .Нашите очила се рачно изработени од страна на локалните уметничките во Југоисточна Азија .Секој е уникатно парче од убавината на рачно изработени.Дизајн да се направи ќе се одржи со задоволство се чувствуваат, Совршен за послужи било пијалок минимално и елегантност.Вистински стакло во боја, БЕЗ Слој НЕ Исчезнува.Доаѓаат со бренд заштитна кутија.Надреалистички Задоволство очила дојде со прекрасен дизајн и живописни бои кои гарантираат немаат згаснато како што секој од нашите очила се направени со обоени стакло потоа разнесени во стакло форма, обезбеди нема сомнителни боја обложени дека може да биде многу опасно доза.Нашите обоени стакло е страна-разнесени и направена од страна на нашата локална уметничките во Југоисточна Азија. ✔Кога тоа е рачно изработени тоа е за разлика од машина-направи кои можат да бидат беспрекорно, нашите занаетчии направи секој од страна, а тоа е убавината на тоа. ✔Дизајн за функционална & фенси бараат Добредојдовте во Светот на Надреалното стакло, Надреалното Задоволство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа