.

.

НАНО МАГИЈА Редеа-Слободен Eyeglass Леќа Чистење Вредност Пакет, 1 мл Спреј, 6 мл Рефил, & 2 Микрофибер Крпи, Чаши, Телефон & Електронски Екрани, Безбеден за Сите Леќи & Обло?

НАНО МАГИЈА Редеа-Слободен Eyeglass Леќа Чистење Вредност Пакет, 1 мл Спреј, 6 мл Рефил, & 2 Микрофибер Крпи, Чаши,

DEN 2256.00
Достапност
Залиха

НАНО МАГИЈА, ЈАСНО ИЗБОР – Нано Магија е Објектив Грижа Решение е совршен за чистење на очила, електронски екрани, други оптички површини, па дури и апарати за домаќинство windows и стакло.Тоа е исто така се идеални за премиум обложени површини, како што се вон-отсјај и анти-рефлективен леќи.БЕЗБЕДНИ, ЕФИКАСНИ, СИЛИКОН-FREE – Нашето решение е p H неутрална, силикон-бесплатно, и флуор-free, што значи безбедно чистење за сите ваши оптички површини.Кажете збогум на размачкано очила и протера прашина, нечистотија, и отпечатоци од прсти за КРИСТАЛНО ЈАСНА видливост.Ги ОТСТРАНУВА СИТЕ ВИДОВИ НА GUNK – Нано Магија е нано-исполнет формула ефикасно ги отстранува масло, прашина, нечистотија, шминка, па дури и hairspray од вашиот леќи и екран површини.Нашата формула создава тенок, НЕВИДЛИВ FORCEFIELD на вашите леќи дека не само што чисти, туку ги заштитува против идните smudges подолго.ВНИМАТЕЛНО НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА – Ние со гордост и напорно производство нашите Нано Магија Леќа Грижа Решение во Метро Детроит, Мичиген и да се обезбеди највисок стандард за квалитет и хигиена.Нано Магија е доверлив од страна на opticians и eyewear професионалци за над 35 години.ВКЛУЧУВА – 1 1 мл Магичен Спреј, 1 6 мл Рефил Шише, и 1 Микрофибер Крпа (+1 Бонус Микрофибер Крпа, ексклузивни преку ).На refillable спреј е погодно големина за да се вклопи во чанта, ранец, briefcase, или дури и вашиот задниот џеб.Совршен за вашата on-the-go авантури.Работи како магија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа