.

.

Фарго 45000 Боја Лента YMCKO - 250 Отпечатоци со Volty ID Премиум CR80 30 Мили Графички Квалитетот на ПВЦ Картички - Количина 300

Фарго 45000 Боја Лента YMCKO - 250 Отпечатоци со Volty ID Премиум CR80 30 Мили Графички Квалитетот на ПВЦ Картички

DEN 604.80
Достапност
Залиха

Компатибилен со Фарго DTC1250e печатач. 300 Volty ID Премиум CR80 30 Мили Графички Квалитетот на ПВЦ Картички.Фарго дел број 45000. Картичка големина е 30 мили дебелина (иста дебелина и големина како за кредитна картичка).Лесен и удобен купите карти и панделки заедно за вашиот ID печатач.Боја : Фарго 45000 | Големина : Фарго.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа