.

.

JOGAL Mens 70-тите Диско Костим Сребро Sequins Кратко Sleeve Копчето Надолу Кошули

JOGAL Mens 70-тите Диско Костим Сребро Sequins Кратко Sleeve Копчето Надолу Кошули

DEN 647.76
Достапност
Залиха

НЕМА машина за миење.Копче затворање. 95%Polyster 5%Spandex.Сјајна sequins луксузни кошули ,shinny под светлината.Тенок Одговара, Лесни, одбиеме Јака, Копчето надолу кошула.Sequins ноќен клуб Партија Кошули,Одговараат за повик/Костим/Фаза на Изведба/возрасни лица/Диско/божиќ/ноќта на вештерките партија.За Големина : за Да се осигура вашето најдобро одговара на големината на,ве молиме проверете ја големината информации внимателно да бидете сигурни дека вашата мерење пред да нарачате, кој се наоѓа во Сликата-Галерија на левата страна.Се Вклопи Во Стилот : Тенок.Ракавот : Шорцеви Ракав.Модел : Крпеница.Декорација : Sequins.Материјал : 100% Полиестер.Големина на : Не се 5 големини (S/M/L/XL/XXL).Прилики : случајни мода, clubwear, салата, костимот, сцената перформанси, возрасни лица, диско божиќ ноќ на вештерките партија итн.Lapel.Soild боја.Копчето надолу затворање.Сјајна сребрена sequins натпревар со свилен ткаенина.Ниско железо.Хлор.Рака мие на ладно.Избегнувајте допирање на остри објекти кога носат и за перење.Се вклопи во Стилот : Slim Sleeve : Шорцеви Sleeve Pattern : Patchwork Decoration : Sequins Material : 100% Polyester Size : Постојат 5 големини (S/M/L/XL/XXL)Прилики : случајни мода, clubwear, салата, костимот, сцената перформанси, возрасни лица, диско божиќ ноќ на вештерките партија итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа