.

.

50 Орган HAX130N Топ-Бод и Везови Рамен месо тело Home Машина за Шиење Игли ~ Повеќе Големини! (Метрички 80/12)

50 Орган HAX130N Топ-Бод и Везови Рамен месо тело Home Машина за Шиење Игли ~ Повеќе Големини! (Метрички 80/12)

DEN 1713.60
Достапност
Залиха

Игла Систем : HAX130 N (Исто како Schmetz 130 N Topstitch игли).Оваа специјална игла, има многу долго, речиси двојно должина, око.Тоа се прави за Топ-Крои или Декоративни крои и ќе го прифати тешки или повеќе теми.Тоа исто така може да се користи за ВЕЗ со тешки, метални нишки.Тоа се занимва со крои преку слоевит ткаенини и јоргани.Тоа е особено корисно кога се работи со тешки, повеќе, па дури и лош квалитет теми.Големина : МЕТРИЧКИ 80/12.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа