.

.

Jonard Алатки EPB-11066 Батерија-Напојува Punchdown Алатка Комплет со 2 Челични Ножеви 66 & 110, 115V Полначот, и 7.2 V Батерија за Punchdown Блокови

Jonard Алатки EPB-11066 Батерија-Напојува Punchdown Алатка Комплет со 2 Челични Ножеви 66 & 110, 115V Полначот,

DEN 4182.00
Достапност
Залиха

ОНА што Е ВО НЕГО : Punchdown Алатка, 66 Нож, 110 Нож, 115 V Полнач, 7.2 V Батерија.ЗГОЛЕМУВАЊЕ на РАБОТНИКОТ за БЕЗБЕДНОСТ : го Намалува ризикот на карпален тунел и други повторувачки стрес, повреди и е ефикасно средство за борба против замор.УДОБЕН ДИЗАЈН : Чисто завршува и го скратува жици во Krone престанок блокови во 36% помалку време отколку што прирачник punchdown алатки, изградена-во dual-акција потребен за LED задача осветлување, и ножот може да се заклучи и ослободен од 90 степени и прилагодени за секоја аглеста влијание брзо и лесно.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Прилагодлив високо/ниско влијание settings и компатибилен со сите наши EPB-серија ножеви и други слични марки (се продава одделно).ВИСОКА ИЗДРЖЛИВОСТ : Тестирани до 100,000 циклуси на високо влијание прилагодување за да се осигурате долг живот време на употреба и алатка може да трае над 1.000 влијанија помеѓу секој полнење.Стил : Батеријата Punchdown Алатка w/ 2 Ножеви.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа