.

.

PrettyDiva Хром Ноктите Прав - 7Jars Мика Помине во Прав Holographic Хром во Прав Огледало Ефект Титаниум Пигмент за Смола Сет, Синтетички Смоли Holo во Прав Металик Боја за Помине

PrettyDiva Хром Ноктите Прав - 7Jars Мика Помине во Прав Holographic Хром во Прав Огледало Ефект Титаниум Пигмент

DEN 335.04
Достапност
Залиха

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】- Нокти во прав е направен од 100% чист Синтетички Смоли во Прав, не-токсични, долго-траен.Не се изедначи и не-зрнеста текстура, давајќи подобро Хром ефект врз вашите нокти. 【ШАРЕНИ/HOLO】- Ултра светла Хром помине во прав доаѓа во 7 повеќето модерни нијанси, живописни бои ги задоволи сите ваши избори на ноктите уметност, Посебно Holographic помине во прав е со висок квалитет и добар ефект. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】- Нема посебни помине уметност вештина е потребно, само следење на настава, и тоа ќе биде доста лесен и ќе добиете совршен. 【Потребна Опрема】- UV/LED светилка, УВ гел лак и Pretty Diva НЕ ги ИЗБРИШЕ ГОРНИОТ СЛОЈ се потребни за да се постигне хром нокти ( овие предмети не се вклучени)уде). 【Пакет】- 1 g/кутија * 7 тегли Хром во Прав со различен ефект+ 7pcs Сенки Стапчиња+ Убава Подарок Кутија, Најдобро за подароци. 1. Се подготват вашите нокти со не ги избрише горниот слој и црна гел (УВ гел/гел полски) и лек. 2. Користете го апликатори обезбедени за да ги собереш на прав и се примени врз вашите нокти. 3. Откако се применува бришење сјајот на ноктите во прав, rubing и назад до сте задоволни со ефект. 4. Ги исклучите екстра прав на ноктите и печат со горниот слој и потоа се излечи. 1. Се подготват вашите нокти со не ги избрише горниот слој и црна гел (УВ гел/гел полски) и лек. 2. Користете го апликатори обезбедени за да ги собереш на прав и се примени врз вашите нокти.3. Откако се применува бришење сјајот на ноктите во прав, rubing и назад до сте задоволни со ефект.4. Ги исклучите екстра прав на ноктите и печат со горниот слој и потоа се излечи. ● Препорачува за употреба во текот на Црна основа за најдобар ефект. ● Исто така погоден за многу фини шеќер се погледне и исто така да биде оптимално обработени како нормален сјај.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа