.

.

UXZDX Автомобил Батеријата Дигитален Тестер Автомобил Дијагностички Батеријата Тестер Аналитичар Автомобил Скенер Алатка

UXZDX Автомобил Батеријата Дигитален Тестер Автомобил Дијагностички Батеријата Тестер Аналитичар Автомобил Скенер

DEN 6029.28
Достапност
Залиха

Еколошкиот мека гума школка е многу издржливи, флексибилен, постојан месење и подолг живот.Тоа е, главно, се насочени кон анализа на батеријата здравствениот статус да се пресмета вистинското ладно-започнете со капацитетот на батеријата, и обезбедување на сигурен анализа основа за батеријата тестирање и одржување.Точно да се утврди локацијата на автомобилот е грешка, се олеснува брз одржување.Со функцијата на мулти-јазик избор, може да се користи во целиот свет.Тоа е широко се користи во авто индустрија поправка, поправка станица, поправка компанија, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа