.

.

На Премиум Кал Клапи Поздравниот Чувари Замена за Да-Сум Одметник 1000 2013 Одметник 1000R Одметник Max 1000R 2013-2018 Комунални Возило (UTV) Предни и Задни 4PCS

На Премиум Кал Клапи Поздравниот Чувари Замена за Да-Сум Одметник 1000 2013 Одметник 1000R Одметник Max 1000R 2013-2018

DEN 1917.60
Достапност
Залиха

【Сопствени Дизајниран】 Посебен дизајн и директно одговара без какви било измени.Компатибилен со Да-Сум Одметник 1000 2013, Може да-Сум Одметник 1000 R/Одметник Max 1000 R 2013-2018. 【Лесно да се Инсталира】Брза и лесна инсталација; OE Замена Моделирани Кал Клапи; Пред-drilled (Direct-Fit). 【Заштити Вашето Возило】Овие 4pcs поздравниот чувари fenders додатоци заштити вашето возило од кал, нечистотија, мраз, чакал и патот сол.Се намали бројот на автомобил за перење и боја. 【Материјал】PP+TPO; Работа безбедно во сите суровата средина.Цврсти, трајни и флексибилни. 【Забелешка】Не Одговара Турбо, Без Фендер Ракети.A-премија е еден од најбрзорастечките автомобилски резервни делови онлајн услуги во Америка, се повеќе и повеќе нови квалитетни делови ќе бидат достапни од-премија.Со повеќе од 10 години искуство во индустријата, премиум инженери се специјализирана за развој, производство и дистрибуција на сигурен авто делови.Сите премиум делови ќе ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации, кој ќе биде идеален избор за да го замени вашиот скршени делови.Компатибилен со Да-Сум : .Одметник 1000 Сите Submodel 2013 Комунални Возило (UTV) Не Турбо, Witout Фендер Ракети.Одметник 1000 R Сите Submodel 2013-2018 Комунални Возило (UTV) Не Турбо, Witout Фендер Ракети.Одметник Max 1000 R Сите Submodel 2013-2018 Комунални Возило (UTV) Не Турбо, Witout Фендер Ракети.Специјален дизајн за секоја апликација без какви било измени.Обезбедуваат супериорен заштита за вашиот автомобил, да ги задржи вашите квартал панели или автомобил боја далеку од кал, камења и валкано.PP+TPO Материјал, издржлив и флексибилни.Лесен-за-инсталирајте, создава заштитна бариера помеѓу размавта и на вашето возило заврши.Внимание : ве Молиме да користите соодветни продавница прирачник за вашето возило да се добие одредена услуга настава.Ако немате инсталација рачно или не се доволно вештина за да го инсталирате овој дел, препорачливо е да се побара помош од квалификуван механичар.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа