.

.

uxcell 200 x 50cm 5D Црна Карбонски Влакна Шема Само Лепило Автомобил Винил Филм Налепница

uxcell 200 x 50cm 5D Црна Карбонски Влакна Шема Само Лепило Автомобил Винил Филм Налепница

DEN 711.60
Достапност
Залиха

Име На Производ : Автомобил Винил Филм.Материјал : Винил.Пакет Содржина : 1 x Автомобил Винил Филм.Школка Во Боја : Црна.Димензија : 200 x 50cm/ 79 x 20 инчи (L*W).Лесно чистење и одржување.Лесно е да се држи и да се отстрани, без остаток лепак на автомобилот Откако се отстрани.Отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, благи киселини, висока температура и масло.Тоа обезбедува заштитна бариера за автомобил тело да нула, оштетување и нечистотија во процесот на свиткување, пресување, се тркалаат формирање, Транспорт и монтажа.Се користи за внатрешноста или надворешноста на автомобилски делови, како што се : fenders, рачки на вратите, гуми венчиња, издувни цевки, табла, воланот, внатрешни рачки на вратите, ракавица прегради, автомобил control panel, електронски пакет се вклучени : 1 x автомобил винил филм.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа