.

.

NKTM Професионални Педикир Нож Set - 7 Парче од не ' Рѓосувачки Челик Помине Грижа за Полнење со Кожа Патување Случај

NKTM Професионални Педикир Нож Set - 7 Парче од не ' Рѓосувачки Челик Помине Грижа за Полнење со Кожа Патување

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Професионален квалитет, од нерѓосувачки челик.НАПОМЕНА : Почитувани Купувачи,овие алатка е многу остар, ви треба многу внимателни употреба.И ве молам задржи на малите деца подалеку од овие алатка.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Направен од професионална квалитет, хируршки одделение од нерѓосувачки челик.Тоа значи дека овие алатки ќе не ' рѓа.Тоа е лесно да се чисти.ИЗВОНРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Сите callus смена алатки во чешлање комплет.Совршен за нокти или прст совети како висат ноктите, искинати cuticle или ingrown ноктите.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Професионални алатки ви овозможува да се направи мазна и разубават нокти на рацете или нозете.Системот вклучува 7 различни алатки.КОЖА СЛУЧАЈ : Нашите нокти множества се напреден дизајн и изградба на кожа случај да се осигурате дека вашиот алатки се чуваат на безбедно место и да се подготвени да одат кога и каде ќе им треба.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Ова нокти педикир чешлање комплет дава професионални алатки за аматерски нокти аматерски.Погодна за двете домашна и професионална педикир третман.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа