.

.

Менување на Подлога Покрие & Преносни Менување на Подлога - Babebay Ултра Мека Minky Точки Кадифен Менување на Маса ги Опфаќа Pack 2 & Преносни Патување Бебе Менување Влошки ?

Менување на Подлога Покрие & Преносни Менување на Подлога - Babebay Ултра Мека Minky Точки Кадифен Менување на

DEN 767.52
Достапност
Залиха

√ УЛТРА-МЕКИ & УДОБНО МЕНУВАЊЕ на ПОДЛОГА ОПФАЌА Направена од ултра-меки minky точки ткаенина, Babebay менување на подлога опфаќа се со краток сомот, која ќе понуди бебе супер меки & удобна околина.Мека и Дише полиестер материјал држи осип, нервоза и непријатност во заливот. √ Повеќе ПОВЕЌЕ ПРЕНОСНИ МЕНУВАЊЕ на ПОДЛОГА : Babebay преносни менување на подлога е доволно голем за сите бебиња(Extand Големина на Стан 27x22 Во),изградена-во мека cushioned перница за голема удобност и практичност.Преносни бебе менување станица е многу лесен и компактен кога свитканите така можете да го промените вашето бебе е пелена насекаде. √ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Wipeable Менување на Подлога Поклопецот е машина перат, на colorfast ткаенина може да направи да се чувствуваат слободни да се мијат во машина за перење.Babebay Protable Менување на Подлога се направени од Водоотпорен 420 D Оксфорд Ткаенина (Површина) и PEVA материјал (Внатрешен) , на менување пелена мат може да се заштити бебето од валкани површини и може лесно да се чисти.Високо-квалитетни трајни материјал се обезбеди за долга употреба.Babebay секогаш се грижи за бебето чувства, ние се обидуваме се потрудиме да обезбеди бебе на softest средина.Babebay менување на подлога опфаќа и водоотпорен преносни менување на рампа, која е токму она што ви треба!Ултра Мека & Дише Краток Сомот Материјал Менување на Подлога Опфаќа & Водоотпорен 420 D Оксфорд Ткаенина+PEVA материјал+мека Пена Менување на Подлога Обезбедува на вашето бебе се чувствуваат удобно цела ноќ долга и кожа-пријателски материјал може да се заштити вашето бебе да се држат настрана од осип, иритација или било каква непријатност.Тоа се создаде удобно време за бебе менување diper дома и за надвор или патување! Добра и прифатлива избор за Бебе Туш или Регистар Подарок за нова мајка!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа