.

.

Eoslift M20L Супер Долго Палета Камион Џек, 4400 lb.

Eoslift M20L Супер Долго Палета Камион Џек, 4400 lb.

DEN 22632.00
Достапност
Залиха

Волан : 7.1x2".Еден оптоварување тркала : 2.9 x 3.7".Никогаш не жртва перформанси и сигурност со Eoslift е страна палета камион М серија.Изграден со роботски заварување технологија, оваа палета камион има супериорен заврши и целокупната структурни издржливост.На предниците се изградени со c-каналот формира челик, обезбедувајќи дека тие може да издржи голема корист.Дршката и хидраулична пумпа ви овозможува да имате три контрола позиции, лифт, пониски, и неутрални.Удобноста е една од главните карактеристики на оваа палета камион, како стандард Eoslift се справи со ергономски јамка дизајн го намалува заморот на оператори.На палети влез и излез ролки, и на заострените дизајн го прави влегување и излегување на палети побрзо и полесно.М серија се изградени со 7 инчен поли управува тркала кои обезбедуваат неспоредлива маневрирање и перформанси.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа