.

.

54pcs Тема Поправка Комплет, M6 Нерѓосувачки Челик Жица Тема Вметнете Комбинација Алатка Поставите Жица Тема Вметнете Комплет

54pcs Тема Поправка Комплет, M6 Нерѓосувачки Челик Жица Тема Вметнете Комбинација Алатка Поставите Жица Тема Вметнете

DEN 489.36
Достапност
Залиха

Обезбеди силна внатрешната нишка што се спротивстави на топлина и на корозија кога се инсталира.Откако опремени нивната положба се одржува од страна на радијална притисок помеѓу калеми и flanks на drilled дупка.Произведени од прецизност нерѓосувачки челик жица за сила, wearproof и издржливост.Зголемување на конекција сила и замор отпор поради еластичноста на жица тема влошки.Одличен избор за враќање на оштетени теми во челик, железо, алуминиум и насекаде метални нишки стане одземен, прекрстени или оштетени.Спецификација : Модел : M6 Материјал : не ' Рѓосувачки челик Тежина : Околу. 155g Пакетот Вклучува : 50 x M6*1.0*1.5 D Жица Тема Внесува 1 x Пресврт Вежба Бити 1 x Клуч 1 x Тема Чешми 1 x Кршење Pin Алатка .

Параметрите на стоката

Model:
M6
Material:
Stainless steel
Weight:
Approx. 155g
  :
Package Includes:
50 x M6*1.0*1.5D Wire Thread Inserts :
1 x Twist Drill Bits :
1 x Wrench :
1 x Thread Taps :
1 x Breaking Pin Tool  :

Подобро ви се допаѓа