.

.

2013 Topps Лос Анџелес Затајувачите На Фабрички Запечатени Специјално Издание 17 Картичка Тим Сет

2013 Topps Лос Анџелес Затајувачите На Фабрички Запечатени Специјално Издание 17 Картичка Тим Сет

DEN 2342.40
Достапност
Залиха

Ова е 2013 Topps Лос Анџелес Затајувачите на Фабрички запечатени специјално издание 17 картичка тим постави; картички се нумерирани LAD1 преку LAD17 и да не се достапни во пакети.Играчи, вклучени се Адријан Гонзалес, Мет Кемп, Клејтон Kershaw, Андре Ethier, Карл Crawford,Hanley Ramirez, Марк Елис, А. Џ. Елис, Зак Greinke, Kenley Jansen, Џош Beckett, Чад Billingsley, Dee Гордон, Тед Лили, Брендон Лига, Луис Круз и Dodger Стадион.Во потрага по други Лос Анџелес Затајувачите Тим Групи и индивидуални Плеер Картички?Ве молиме да пребарувате за "Затајувачите" во нашата storefront да ги видите сите поврзани со огласи!.Ова е 2013 Topps Лос Анџелес Затајувачите на Фабрички запечатени специјално издание 17 картичка тим постави; картички се нумерирани LAD1 преку LAD17 и да не се достапни во пакети.Играчи, вклучени се Адријан Гонзалес, Мет Кемп, Клејтон Kershaw, Андре Ethier, Карл Crawford,Hanley Ramirez, Марк Елис, А. Џ. Елис, Зак Greinke, Kenley Jansen, Џош Beckett, Чад Billingsley, Dee Гордон, Тед Лили, Брендон Лига, Луис Круз и Dodger Стадион.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа