.

.

Врежани Бетмен - Капитал Decanter во Собата со Карпи Очила - 3pcs

Врежани Бетмен - Капитал Decanter во Собата со Карпи Очила - 3pcs

DEN 1919.76
Достапност
Залиха

Decanter мерки 10.5"H x 3.5"Плоштад, Капацитет : 23.75 унца.Рок стакло meaures 3.68"H x 3.125"кол, 10-унца капацитет.ngraved во САД - Гравиран дизајн е врежан во површината на стаклото во замрзнатото бела, изработка на гравирање навистина постојан.Рака Мие, се препорачува.Сет вклучува - 1 decanter 2 карпи очила.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа