.

.

NUODITOS Градина Црево Конектор 1pcs Пневматски Цилиндри Двојно Род TN16 Понесе 5/10/15/20/25/30/35/40/50/60/70/80/90/100/125/150mm Удар Алуминиум Легура (Боја : TN16x35)

NUODITOS Градина Црево Конектор 1pcs Пневматски Цилиндри Двојно Род TN16 Понесе 5/10/15/20/25/30/35/40/50/60/70/80/90/100/125/150mm

DEN 1420.80
Достапност
Залиха

Тоа може да се вклопи добро со црево, нема истекување во врската, конекцијата и да го извадите се згодни, и брзо ослободување прави црево конекција и демонтажа лесно.Бленда : 16mm.Удар : 10/15/20/25/30/35/40/45/50/60/70/80/90/100/125/150mm.Работна температура : -20~70 степени.Работен притисок : 0.1-1.0 MPa (14~145psi).Широк спектар на апликации : Овие градина црево крајот замена на делови имаат широк спектар на апликации, како што отворено чешми, градинарски црева, црева diverters, филтри, распрскувачи, sprinklers, млазници,име на Производ : Cylinder Material : алуминиум alloy Model : TN type Aperture : 16mm Stroke : 10/15/20/25/30/35/40/45/50/60/70/80/90/100/125/150mm Working температура : -20~70 degrees Working притисок : 0.1-1.0 MPa (14~145psi)Работен медиум : air Packing : 1 PC.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа